Prancūziška relaksacinė veido terapija: Rekomenduojama kaip veiksminga priemonė esant nuovargiui ir įtampai. Tai ypač atpalaiduojanti ir raminanti procedūra, gerinanti veido kraujotaką ir stimuliuojanti odą, suteikianti jai skaistumo bei pakelianti raumenų tonusą, todėl rekomenduotina profilaktikai nuo raukšlių! Ši procedūra tinka bet kurio amžiaus odai. Procedūros negalima daryti sergant pūsleline, esant sutrikusiai skydliaukės veiklai, sergant odos ligomis bei atlikus tam tikras kosmetologines procedūras: injekcijos, mezosiūlai ir panašiai

Viso kūno masažas: klasikinio, atpalaiduojančio bei rytietiško taškinio masažo technikomis paremtas masažas, kurį sudaro: nugaros bei pečių juostos masažas, pėdų ir kojų masažas, plaštakų ir rankų masažas, pilvo masažas (pageidaujant), galvos masažas. Pageidaujant galima kartu atlikti ir prancūzišką veido terapiją, tai būtų idealiausia procedūra atsipalaiduoti esant nuovargiui ir stresui.

Nugaros ir pečių juostos masažas: klasikinio ir atpalaiduojančio masažo technikomis paremtas masažas, ypač rekomenduotinas dirbant sėdimą darbą, jaučiant įtampą pečių srityje. Pageidaujant galima kartu atlikti ir prancūzišką veido terapiją, tai būtų idealiausia procedūra skubantiems atsipalaiduoti esant nuovargiui ir stresui.