INFRA SHAPE Horizontal tai žingsnis į ateitį. Nauja, moderni kapsulė kur patobulinimai akivaizdūs.

Naujausias įrenginys, kuris suformuoja lūkesčius iš pirmo žvilgsnio. Stilingas prietaisas, kuriame inžinieriai suderino modernuma ir dinamiškumą vienoje kapsulėje kartu su naujausiais techniniais sprendimais (liečiamas ekranas).

Šioje unikalioje kapsulėje jūs rasite:
✔️ Vakuumą
✔️ Infraraudonuosius spindulius
✔️ Aromaterapiją
✔️ Vėdinimą
✔️ Oro jonizaciją

✔️ LED kolageną
✔️ Oro jonizaciją
✔️ Liečiamąjį ekraną
✔️ MP3 grotuvą

BODY SHAPE yra naujas ir unikalus (vakuuminis) treniruoklis skirtas lieknėjimui. Tai bėgimo takelis, vakuumas ir infraraudonieji spinduliai viename. Prietaisas sukurtas patenkinti tiek pradedančiųjų, tiek pažengusiųjų poreikius.

Šioje unikalioje kapsulėje jūs rasite:
✔️ Aromaterapiją
✔️ Chromoterapiją
✔️ Elektrostimuliaciją
✔️ Oro jonizaciją
✔️ Infraraudonuosius spindulius
✔️ Fotorizaciją
✔️ LED kolageną
✔️ Ozono treapiją
✔️ Vakuumą
✔️ Vėdinimą

INFRA SHAPE – tai revoliucinė kombinacija kuomet gulint sportuojama ant dviračio veikiant vakuumui, infraraudoniesiems spinduliams ir kolagenui. Šis derinys užtikrina įvairapusį, tikslinį fizinį aktyvumą bei teigiamus potyrius.

Fizinės pastangos patogioje pozicijoje leidžia lengviau pasiekti rezultatus. Tiesiog, gulite, sportuojate ir mėgaujatės tuo – tai įmanoma tik su INFRA SHAPE Horizontal.

Gulima poza sumažina apkrova jūsų nugarai, todel ši kapsulė pirmiausia rekomenduojama žmonėm turintiem problemu su nugara.
Sportuojant horizontalioje pozicijoje sumažinama rizika nugaros traumu, ženkliai mažesnė sąnarių apkrova ir taip pat nereikalauja daug fizinių pastangų. Tai įdomi alternatyva pasižyminti aukštesniu komforto lygiu.
Saugu sportuoti žmonėms turintiems viršsvorio problemą.
Išbandyk INFRA SHAPE vakuuminę kapsulę!

 

BODY SHAPE treniruoklyje panaudos technologijos jau naudojamos daug metų. Dėl ilgalaikio šių technologijų naudojimo, jos jau yra patikrintos laikos. Poveikio žmogaus kūnui stebėjimas leido išrasti metodą, kuris savyje leidžia suderinti skirtingus elementus. Šis trenitruoklis užtikrina saugią treniruotę, tačiau daug intesyvesnę nei standartinė treniruotė ir geresnius rezultatus.
Su BODY SHAPE vakuuminiu treniruokliu galima sudeginti net iki 5000 kalorijų per vieną užsiėmimą. Treniruoklio technologijos užtikrina, kad raumenys naudotų energiją. Tik su BODY SHAPE vakuuminiu treniruokliu jums pavyks sulieknėti be specialios dietos.

Saugu sportuoti žmonėms turintiems viršsvorio problemą.

Išbandyk BODY SHAPE vakuuminį treniruoklį!