Masažuokliai “Roll Shaper” - tinginių svajonė!!!

Apie dailų kūną svajoja bet kuri moteris, bet kokiame amžiuje, tačiau ne visos jos gimusios būti sportininkėmis. Daugelis neturi pakankamai nei laiko nei jėgų apsilankymams sporto salėje, nes per daug užsiėmusios ir darbe, ir namuose. Įvairiausios dietos taipogi ne visada efektyvios. Tokioje situacijoje idealiausias sprendimas yra kūno modeliavimas ir svorio mažinimas, naudojant limfodrenažinio masažo unikalų treniruoklį „Roll Shaper“, kuris tinka  ir vyrams, ir moterims nuo 18 ir iki 65 metų amžiaus!.

Roll Shaper nauda

Limfodrenažinis masažas su „Roll Shaper“ atlieka generalinį viso organizmo valymą, kuris tampa pagrindine svorio netekimo priežastimi. Limfos aktyvavimas suteikia daugiau energijos ir pakelia nuotaiką, gerina medžiagų apykaitą ir miego kokybę, stiprina imuninę sistemą, mažina patinimus ir pagreitina kraujo cirkuliaciją. Kaip rezultatas – oda tampa švaresnė, sustiprinamas raumenų tonusas, mažinamas riebalų kiekis, o taip pat ryškiai sumažėja celiulitas. Aišku, kad kiekvieną moterį pirmiausiai džiugina prarasti kilogramai, bet jau po kelių užsiėmimų ir pačios moterys bei jų vyrai ir draugai pastebi vizualius pasikeitimus – oda tampa elastingesne, lygesnei, lig būtų patempta. Užpakaliukas įgauna ryškesne formą, dingsta riebalinės pagalvėlės ant klubų, nuo kurių atsikratyti sporto salėje ar manualinio masažo pagalba yra itin sudėtinga.

Roll Shaper poveikis

Per valandą su „Roll Shaper“ sudeginama 450 kalorijų! Tikra tiesa – per valandą su „Roll Shaper“ sudeginama net 450 kalorijų, o tai yra sočių pietų kalorijų kiekis. Palyginimui – intensyvi 1 val. aerobikos treniruotė sudegina tik 380 kalorijų. „Roll Shaper“ treniruoklį įvertins ir tos moterys, kurioms nepatinka manualinio masažisto prisilietimai. Be to, masažas su „Roll Shaper“ net 3 kartus intensyvesnis bei efektyvesnis nei tradicinis masažas rankomis, nes jį atliekant, kūną šildo infraraudonųjų spindulių lempos, kurios daro šį masažą dar gilesnį ir aktyviau skatina limfos cirkuliaciją, negu tai gali padaryti žmogaus rankos. Kai kurie masažistai netgi pataria iš pradžių atlikti masažų kursą su „Roll Shaper“, kad atsikratyti antsvorio, o jau paskui pratęsti su manualiniu masažu.

Roll Shaper efektas

Maksimaliam poveikiui pasiekti BŪTINA atlikti procedūrų kursą, kurio trukmė priklauso nuo individualių poreikių bei situacijos. Tačiau kievienam pradžioje rekomenduojama intensyvi užsiėmimų programa – 12 užsiėmimų per mėnesį, tai yra po 3 procedūras per savaitę. Taip pat galima pasirinkti ir 8 užsiėmimus per mėnesį, tuomet gaunasi po 2 procedūros per savaitę. Rezultatų išlaikymui būtina tęsti užsiėmimus bent po 1 kartą per savaitę.